Navýšme spoločne kredit pomoci

Dátum publikovania: 05.09.2013
Navýšme spoločne kredit pomoci
Máte pocit, že MamaBurza je inzertným portálom ako každý iný? Veruže nie. Pravda je úplne iná. Portál MamaBurza existuje už od roku 2008, odkedy mal snahu pomáhať neziskovej organizácii Želaj si!, ktorá plní tajné sny dlhodobo chorým deťom. Minulý rok sa podarilo vtedajšej spoločnosti, ktorá prevádzkovala portál, odovzdať sumu 750 eur na účel podpory jej aktivít. A nebolo to márne.

 V týchto dňoch však  prešiel portál MamaBurza efektívnou a kompletnou renováciou pod taktovkou novej spoločnosti  OnlinePortals, ktorá myšlienku pomoci ešte viac rozvinula a navyše úplne bezplatne sprístupnila celej užívateľskej a primárne „mamičkovskej a detičkovskej“ verejnosti! Tomuto účelu – ponukám, predaju, kúpe detských, mamičkovských, tehotenských, no i iných zaujímavých vecí , hračiek, dekorácii, nábytku -  používanému, zánovnému, či novému  - je určený inzertný priestor nášho „nového“ portálu.

Už dnes je MamaBurza sprístupnená bezplatne celej rodine užívateľov, ktorá môže nielen využívať kvalitné služby a fukcie portálu, ale navyše svojim užívaním pomáhať dobrej veci – navyšovať svojimi aktivitami kredit pomoci určený neziskovej organizácii Želaj si! Sme veľmi radi, že sa nám podaril vytvoriť jedinečný portál a že práve vy pomôžete splniť jeho misiu pomoci a napokon aj využívať spektrum kvalitných a inovatívnych služieb.

A ako to funguje v praxi?

Všetky vaše užívateľské aktivity vrátane registrácie  sú hodnotené bodmi, ktoré sa reálne pretavujú do centov a navyšujú kredit pomoci pre Želaj si!, viditeľný v hornej časti stránky vždy s aktuálnou sumou. Každý nový užívateľ získa svojou registráciou Premium členstvo a 25 bodov, čo je reálne 0,04 eura, ktoré sa prirátajú k spomenutému kreditu pomoci. Hoci sa vám z balíka 25 bodov za jednotlivé aktivity neskôr body odrátavajú, prirátavajú sa už však konkrétne (euro) sumy ku kreditu pomoci. Onovenie produktu vás „stojí“ 2 body, avšak touto aktivitou navyšujete kredit pomoci 0,01 eurom. Ak pridáte nový produkt do burzičky, nič sa vám neodráta, naopak, dávate tým do „banku“ 0,02 eura za každý jeden pridaný inzerát.

Takto teda vyzerá konkrétny prehľad „ocenenia služieb“ :

Registrácia PREMIUM -  získate automaticky 25 bodov

Cena za Premium službu – obnova produktu (-1bod)

Cena za Premium službu – odporúčame (-5bodov)

Cena za Premium službu – propagovať na FCB (-3body)

 

Ocenenie aktivít, ktorými podporujeme Želaj si!:

Vytvorenie novej registrácie  – 0,04 eura

Pridanie nového produktu  – 0,02 eura

Poslanie novej internej správy inému užívateľovi portálu – 0,01 eura

Vytvorenie nového obchodu – 0,01 euraPremium služba – obnovenie produktu – 0,01 eura

Premium služba – odporúčame – 0,02 ura

Premium služba – FCB propagácia – 0,02 eura

K týmto aktivitám budú postupne pribúdať aj ďalšie, ktorými budeme kredit pomoci neziskovej organizácii Želaj si! už len navyšovať.  Dúfame a veríme, že čoskoro sa nám podarí spoločne odovzdať ďalší už spoločný finančný obnos, ktorý poteší nejedno dieťa.

Ďakujeme za vašu priazeň a veríme, že nás podporíte. Ak by ste mali aj vy zaujímavé nápady, podnety, konštruktívne pripomienky, budeme  radi, keď nám napíšete na info@mamaburza.sk

Tím MamaBurza

Diskusia