MamaPríbeh
Články a aktuality
Kategórie

Z denníka šialenej matky - časť 1

Dátum publikovania: 12.08.2013
Z denníka šialenej matky  - časť 1
O maľovaní....Dominik po dlhej úvahe prišiel na to že naše steny potrebujú zmenu.To má teda pravdu,lebo onedlho sa chystáme maľovať zašednuté a pokreslené izby.On však vynašiel nové technológie. Najprv stenu dobre natrel maslových chlebom a potom s pomocou veľkej metly ponorenej do Borisovej misky začal špinavú vodu nanášať po celej stene.

Pre tých čo nevedia kto je Boris ponúkam krátke vysvetlenie...Boris je náš asi 40 kilový hnedý labrador, ktorý pojem kľudný labrador ani nikdy nepoznal... Hurá,takže maľovanie vybavené!!!! A to som mala strach aké s tým budú trampoty....B-) 

 

A keďže je šikovný nezaostávame ani v reči.Celý deň sa mu huba nezastaví a po frázach tipu "tati nerob somariny" alebo "mamka máš pravdu" (ktorú vyslovil po mojom asi minútovom preslove a poúčaní) mi na zavolanie odpovedá "už letíííím " -čo teda aj do bodky splní, lebo skoro vždy mám obavu že si pri tom rozbije hlavu! 

 Vonku pravidelne šíri poplašné správy, už lebo z brány vyletíme s pokrikom "horííí".........no a ja pri tom tajne závidím mamičkám ktoré sa sťažujú, že ich 2-ročáci ešte nerozprávajú ;-);-) ... 

Tak pekný deň aj vám!!!!!!!!!!!!!!!!
mama Eva

Diskusia